hallitus 2022

Puheenjohtaja
Pasi Sälevä
Varapuheenjohtaja
Hannu Kumpula
Sihteeri/rahastonhoitaja
Ari Korvenpää
Hallituksen jäsenet
Alpo Hyvönen
Ari Räisänen
Kai Kyllönen
Timo Salminen

SEURAN TOIMIHENKILÖT PERUSTAMISESTA LÄHTIEN

Puheenjohtajat:

Heikki Bergman
Antti Sorro
Hannu Kumpula
Timo Salminen
Pasi Sälevä

20.3.1995-10.2.1999
10.2.1999-17.11.2007
17.11.2007-16.11.2013
16.11.2013-18.11.2020
18.11.2020-

Varapuheenjohtajat:

Martti Määttä
Keijo Oikkonen
Pasi-Matti Jylhä
Heikki Bergman
Hannu Kumpula
Timo Salminen
Harri Rautajoki

23.3.1995-14.2.1996
14.2.1996-18.2.1998
18.2.1998-10.2.1999
10.2.1999-14.2.2001
14.2.2001-17.11.2007, 7.1.2020- 
9.1.2008-16.11.2013
7.1.2014-23.11.2019

Sihteerit:

Carina Väisänen
Jaakko Hyvönen
Timo Pynnönen
Ari Korvenpää
Pasi Sälevä

23.3.1995-29.9.1997
29.9.1997-1.3.1999
1.3.1999-31.12.2014
1.1.2015-7.1.2020, 21.1.2021- 
7.1.2020-18.11.2020

Rahastonhoitajat:

Carina Väisänen
Päivi Frantti
Ari Korvenpää

23.3.1995-18.2.1998
18.2.1998-12.1.2017
12.1.2017-

Hallituksen jäsenet:

Marko Ylinenpää
Sampsa Köykkä
Martti Määttä
Carina Väisänen
Timo Hurtig
Marko Heikkilä
Keijo Oikkonen
Jukka Tapio
Ulla-Maija Hakkarainen
Jaakko Hyvönen
Jukka Pasanen
Pasi-Matti Jylhä
Hannu Kumpula
Heikki Bergman
Timo Pynnönen
Matti Ovaska
Ensio Palosaari
Erkki Kitti
Markku Kynsilehto
Juha Halvari
Timo Salminen
Seija Rantala
Ville Silmu
Harri Rautajoki
Antti Sorro
Ari Räisänen
Alpo Hyvönen
Ari Korvenpää
Kai Kyllönen
Pasi Sälevä

20.3.1995-14.2.1996 14.2.2001-18.11.2006
20.3.1995-20.2.1997
20.3.1995-14.2.1996
20.3.1995-20.2.1997
20.3.1995-14.2.1996
20.3.1995-20.2.1997 18.2.1998-10.2.1999
14.2.1996-20.2.2002
14.2.1996-902.2000 14.2.2001-30.11.2002
14.2.1996-18.2.1998 10.2.1999-14.2.2001
20.2.1997-18.2.1998
20.2.1997-10.2.1999
20.2.1997-10.2.1999
18.2.1998-17.11.2007 16.11.2013-
10.2.1999-14.2.2001,  20.11.2004-18.11.2006
10.2.1999-31.12.2014
9.2.2000-29.11.2003
14.2.2001-20.11.2004
20.2.2002-17.11.2007
30.11.2002-20.11.2004
29.11.2003-16.11.2013
20.11.2004-16.11.2013, 18.11.2020-
18.11.2006-29.11.2008
18.11.2006-27.11.2010
17.11.2007-23.11.2020
17.11.2007-21.11.2009
29.11.2008-
21.11.2009-
27.11.2010-15.11.2014, 1.1.2015-
16.11.2013-
23.11.2019-18.11.2020